O Veronice

Vítám vás!

Jsem ráda, že jste zavítali do mého obchodu www.SkinEvolution.eu.

Jmenuji se Veronika Bařinová, je mi 38 let, jsem profesionální kosmetička a problematikou péče o pleť se zabývám od roku 2008.

Ve svých 27 letech jsem se stále potýkala s akné, které se připisuje spíše mladší generaci. Měla jsem v té době také velmi suchou pleť a výraznější počínající vrásky než bylo běžné v tomto věku. To mě štvalo.Přesto, že jsem se o sebe starala VÝSLEDEK PROSTĚ NEBYL.

V té době jsem pracovala na exponovaném místě a každý den jsem byla v kontaktu s lidmi. Bylo mi velmi nepříjemné jak vypadám. Pupínky na čele jsem zakrývala pod hustou ofinou a nevědomky jsem díky tomu vytvářela optimální prostředí pro bakterie, protože čelo mám mastné. Pod tvářemi a na bradě se mi tvořilo bolavé hlubší akné, které se dlouho hojilo a nešlo zamaskovat. Často po něm zůstávaly jizvičky.

Když jsem si na sebe nanesla make-up a korektor, při pohledu do zrcadla jsem vypadala jako MASKA. Navíc make-up mi zvýraznil sušší partie a vylezly mi vrásky…znáte to?

To byl můj impuls…že takto to dál nejde, abych vypadala pořád jako „puberťák“! O pleť jsem se začala, díky kamarádce, která mne vtáhla do tajů kombinací přípravků, pravidelně a jinak starat. Každý, kdo si prošel touto peripetií a dosáhnul výsledků, vám potvrdí, že bez každodenní péče o pleť na míru to prostě nefunguje…nebo můžete zkoušet dál formou „pokus-omyl“.  Jeden zaručený EFEKT to má, ale ten nepocítíte na pleti, nýbrž ve vaší peněžence.

Tato dlouhá cesta sebepoznání mě dostala do světa kosmetiky a do světa plného odborníků…tak moc mě tento svět fascinoval, že jsem naprosto přirozeně objevila svůj - v té době - NOVÝ koníček. Začala jsem ženám radit, jak o sebe pečovat doma, aby byly krásné a zdravé. A co víc, aby s přibývajícím věkem byly ještě krásnější a pleť měly v lepší kondici než kdykoli předtím.

Pokožka řekne nejvíc o zdravotním stavu a o kondici našich vnitřních orgánů. Pleť je součástí kontaktní zóny a všichni ji chceme mít zdravou, zářivou, pevnou, bez pigmentových skvrn, akné a mladistvou, abychom se cítili v každé situaci sebejistě a komfortně. Není to jen o povrchní kráse, ale také o psychice, která je s kvalitou pleti úzce spojena.

Já osobně si myslím, že vrásky k věku patří a dokonce jsou i sexy a podtrhují krásu, jen nesmí být z přesušené a zanedbané pleti.

Protože jsem profesionální kosmetičkou, ženy se mne neustále ptají, jak na to?

Dnešní doba je velmi rychlá, plná stresu, nekvalitního rychlého jídla, nezdravého UV záření a mnoho dalších faktorů…to vše má negativní dopad na stav pleti. A dobrá zpráva?

Mám pro vás řešení!

Trápí vás akné nebo pigmentové skvrny? Je vaše pleť mdlá a vrásčitá? Máte pleť přesušenou, svědivou či mastnou? Otevřené póry a černé tečky… Máte ekzém, lupénku, padají vám vlasy, lámou se nehty…či vás trápí pomerančová kůže, strie?

Na to vše naleznete návod v mé Kosmetické poradně, kterou jsem pro vás připravila. Účinné přípravky, které pomohou s řešením vašeho problému najdete v každém koutě tohoto e-shopu. Budete vědět JAK a ČÍM váš problém vyřešit…vše na jednom místě, pohodlně z domova.

Získáte jistotu, že vaše výsledky na pleti budou stálé a stav pleti se bude s časem stále zlepšovat.

Právě tento příběh stojí za vznikem e-shopu www.SkinEvolution.eu