Kosmetický salon

 Můj salón najdete ve Velkých Pavlovicích, v srdci vinné jižní Moravy

Pracuji s profesionální řadou kosmeceutik Larens. Ve svém kosmetickém salonu Vás ošetřím produkty, které jsou plné aktivních látek - živým kolagenem a peptidy. Profesionální procedura spojená s efektivní domácí péčí zaručí skvělé výsledky. V salonu se postarám o Váš relax a okamžitý viditelný efekt, který si s sebou odnesete domů.

210x150mm_foto salon kolaz 

Věřím v synergii, kdy platí, že 1 + 1 nerovná se 2 ale mnohem víc
 
Jak dosahovat velmi dobrých výsledků v boji proti stárnutí či u problematické pleti? 
 
Komplexním přístupem!
 
Při vaší první návštěvě u mne v salonu nejprve společně analyzujeme, jak se o sebe staráte doma, jakým způsobem pečujete o svoji pleť a jaké máte návyky. Podívám se na vaši pleť vašima očima, abychom určily vaše priority a popíšeme si její aktuální stav - v průběhu kosmetického ošetření poznám, co vaší pleti chybí a co by potřebovala. V závěru návštěvy vám vždy povím, jak vaše pleť reagovala pod mýma rukama a navrhnu řešení. Také doporučím konkrétní přípravky - dostanete do svých rukou účinný nástroj.
 
Zbavím vás starostí o to, zda si vyberete vhodný produkt, tuto zodpovědnost můžete nechat na mne, abyste měly více času pro své radosti a mohly se věnovat jiným věcem. Produkty na sebe navazují tak, aby byl na pleti dosažen maximální efekt. Také se snažím o to, aby bylo produktů v domácím setu co nejméně, což je díky výkonnosti kosmeceutik možné. 
 
V mém salonu mne najdete vždy, kdykoliv si se mnou domluvíte kosmetické ošetření či schůzku. Nemám pevně stanovenou otvírací dobu. Během vaší návštěvy si popovídáme a nastavíme domácí režim. Diagnostika a doporučení je u mne zdarma.
 
Na konkrétní proceduře se domluvíme vždy před samotným ošetřením, po tom, co si vás položím na lehátko a podívám se na pleť. Odsouhlasíme si cenu ošetření a navrhnu možnost barvení řas, úpravy obočí a odstranění chloupků.
 
Kromě klasického kosmetického ošetření také vykonávám hloubkový peeling a mikrojehličkování - kosmetickou mezoterapii. Tyto procedury jsou v posledních letech velmi vyhledávány pro krásný efekt - pleť je vypnutá, vyhlazená a rozzářená
 
Hloubkový peeling (tzv. chemický) je vhodný zejména pro problematičtější pleť bojující s akné.
 
 
N O V I N K O V É  SLUŽBY LÉTO 2019:
 
SVĚTELNÁ TERAPIE:
1.) formou aplikace světelného tunelu v průběhu ošetření jako doplněk a zvýšení výkonnosti ošetření
2.) SAMOSTATNÁ PROCEDURA s účinkem do hloubky pleti (řeší omlazení, akné, mazové žlázy, pigmentace, růžovka, kuperóza, citlivá pleť)
Postup: povrchové odlíčení, aplikace světelného tunelu (20 minut svícení), závěrečná hydratace
Délka ošetření: 30 minut
Cena: 300,- Kč (četnost docházení na ošetření v rámci kúry 1x - 3x týdně po konzultaci)
 
 
ZÁKLADNÍ SLUŽBY  
Larens BIO Face Spa 30+
Je hloubková hydratační procedura pro vypnutí a vyhlazení pleti pro každou pleť od 30 let a výše.
Postup: povrchové čištění + tonizace pleti, nanesení AHA kyselin pro sloupnutí odumřelé části kůže, projasnění a přípravy na hloubkové čištění pleti, čištění ultrazvukovým přístrojem + ruční dočištění, aplikace Biopeptide Spray séra nástrikem pro zklindnění, vpracování peptidového kokteju, který se vyznačuje vysokými omlazujícími a antibakteriálními účinky. Následně je na pleť položena unikátní BIO RENEW PRO MASKA s bio-placentou a liftingovou formulí - tyto přírodní látky hloubkově prohydratují pleť a zvyšují povrchové napětí pleti. Po dobu působení masky je klientka umístěna pod světelný tunel a pleť je regenerována světelnou terapií. Následuje masáž obličeje, krku + dekoltu a hydratace finálním peptidovým krémem.
délka trvání ošetření: 85 minut
cena ošetření: 1500 Kč, rezervace on-line
 
Larens procedura věčného mládí je luxusní wellness pro obličej, krk a dekolt pro pleť 45+
Procedura zahrnuje odlíčení a tonizaci pleti, aplikaci hloubkového peelingu (peeling+neutralizér), aplikaci peptidového séra nástřikem, zapracování aktivačního koktejlu, poté kolagenové masky a závěrečného peptidového krému. Před nanesení závěrečného krému je na obličej aplikována alginátová maska z mořských řas v kombinaci se světelnou terapií, která umocní efekt algi masky. Součástí luxusního ošetření je SIATSU MASÁŽ dekoltu, ramen a celé hlavy.
délka trvání ošetření: 105 minut
cena ošetření: 1750 Kč (obličej, krk, dekolt), rezervace on-line
 
Kosmetická MEZOTERAPIE
Ošetření určené pro každý typ pleti s efektem redukce vrásek, zpevnění kontur obličeje a rozzáření pleti. Není určeno jen pro pleť zralou, ale také pro pleť mladší a unavenou, či pleť se známkami zjizvení po akné, barevně nevyrovanou pleť. Založeno na samoobnovovací schopnosti pokožky.
Popis ošetření: povrchové vyčištění pleti a nanesení enzymatického peelingu, následuje aplikace mikrovpichů za pomoci derma pera s 12ti jehličkami. Pleť je ošetřena kolagenovými gely, které jsou obohacovány o aktivní séra. Za pomoci pera jsou séra aplikována výkonněji s vyšší účinností. Každá partie obličeje je ošetřena předem stanovenými tahy derma perem. Následuje nanesení hloubkově hydratační masky a světelné terapie po dobu 20 minut, kdy se pleť rychle regeneruje a zklidňuje. Na závěr je aplikován výživný peptidový krém.
délka trvání: 90 minut
cena ošetření: 1850 Kč (balíček 3 ošetření v odstupu 4 týdnů po sobě cena 4550,- Kč - ušetříte 1000,- Kč při nákupu celé kúry), rezervace on-line
 
 
Hloubková peelingová procedura Larens
Pro každý typ pleti, zejména pro pleť problematickou, mastnější, také pro omlazení a vypnutí pleti, zjemňuje nedokonalosti pleti (jizvy po akné, barevné nerovnosti), pleť projasní.
Postup ošetření:
Odlíčení + tonizace pleti, aplikace hloubkového peelingu (peeling+neutralizér), aplikace peptidového séra, poté kolagenové masky, nanesení neuro-peptidového séra na oční okolí a do mimických vrásek a závěrečného krému.
Pro dosažení unikátních výsledků je doporučeno podstoupit kúru 4 ošetření v časovém odstupu 3-4 týdny (období podzim/zima).
 
délka trvání ošetření: 60 minut
cena ošetření: 1050 Kč (doporučená kúra 4 ošetření každé 3-4 týdny za cenu 4200,- Kč + peptidové sérum pro domácí péči v ceně 690,- GRATIS), rezervace on-line
 
 
Kosmetické ošetření Larens TOP BEAUTY   
Procedura určená pro každou toužící pro krásné pleti!
Postup ošetření:
Odlíčení a tonizace pleti, aplikace AHA peelingu, čištění pleti ultrazvukovým přístrojem, ruční dočištění pleti, aplikace BIO peptidovéha séra, hloubková kolagenová maska, masáž obličeje, krku a dekoltu, liftingová maska pro dosažení vyhlazení a vypnutí pleti, aplikace alginátové masky z mořských řas pro dosažení maximálního efektu, sérum pro oční okolí a do mimických vrásek, závěrečný ochranný peptidový krém.
délka trvání ošetření: 90 minut
cena ošetření: 930 Kč, rezervace on-line
 
Kosmetické ošetření Larens LIFTING 
Tato procedura s omlazujícícm efektem je vhodná pro každý typ pleti, zejména pro pleť sušší a také pro pleť zralou.
Procedura zahrnuje:
Odlíčení a tonizaci pleti, aplikaci AHA kyselin (peeling), hloubkové čištění ultrazvukovým přístroje, ruční dočištění pleti, nástřik BIO peptidového séra, aplikaci hloubkové kolagenové masky, kosmetická masáž (obličej, krk, dekolt) ,sérum pro oční okolí a do mimických vrásek, účinná liftingová maska zapracovaná do pleti tzv. sonoforézou, závěrečný peptidový krém
délka trvání ošetření: 75 minut
cena ošetření: 730 Kč, rezervace on-line
 
Základní kosmetické ošetření Larens BASIC pro mladší až středně zralou pleť
Toto základní ošetření je vhodné pro každou pleť.
Procedura zahrnuje:
Odlíčení a tonizaci pleti, aplikaci AHA kyselin (peeling), hloubkové čištění ultrazvukovým přístroje, ruční dočištění pleti, nástřik BIO peptidového séra, aplikaci hloubkové kolagenové masky, kosmetická masáž (obličej, krk, dekolt) ,sérum pro oční okolí a do mimických vráse, závěrečný peptidový krém
délka trvání ošetření: 60 minut
cena ošetření: 670 Kč, rezervace on-line
 
Kosmetické ošetření LARENS pro mladé
- zaměřeno na čištění a regeneraci mladé pleti a pleti problematické
Kosmetické ošetření zahrnuje:
odlíčení a povrchové čištění pleti + tonizace pleti, aplikaci AHA kyselin (peelingu), hloubkové čištění a odstranění odumřelých buněk pomocí ultrazvukového přístroje, ruční dočištění pleti, aplikace Bio-peptidého séra nástřikem, aplikace Repair Gel – pleťové sérum s hloubkovým vitalizačním účinkem pro vyživení pleti, aplikace denního krému. K ošetření lze zakoupit alginátovou čistící masku z mořských řas za +200,- Kč, která zesiluje účinky předchozích kroků
délka trvání ošetření: 45 minut
cena ošetření: 530 Kč, rezervace on-line
 
 
ŘASY
 
Lifting a botox řas
Šetrná trvalá na řasy, která dokáže vyživit a ozdravit přírodní řasu. Vaše řasy budou natočené, vyživené, ozdravené. Jsou nabarvené - opticky prodloužené - až o 60% silnější. Procedura podporuje růst řas. 
délka trvání ošetření: 90 minut
cena ošetření: 830 Kč, rezervace on-line
 
OSTATNÍ SLUŽBY 
 
 
Úprava obočí v rámci ošetření 50 Kč
Barvení obočí v rámci ošetření 70 Kč
Úprava obočí + barvení v rámci procudery / samostatně bez ošetření pleti 120 Kč / 190 Kč
Barvení řas 120 Kč
délka trvání ošetření 15 - 25 minut
 
 
 
LÍČENÍ
 
Denní líčení 300 Kč
Večerní líčení 400 Kč
Svatební líčení se zkouškou 1.900 Kč
Líčení svatebčanů 400 Kč/osoba
 
 
Sledujte mne na Facebooku, přináším zde aktuální informace o dění v mém salonu plného krásy, pohody a barev. 
 
Máte chuť se objednat hned teď? Můj rezervační systém Vám to umožní kdykoli a kdekoli. Stačí pouze kliknout, vybrat si proceduru a termín:
 
Těším se na každou z vás. 
 
Vaše Veronika
 
100x100_Logo OK-03