Kosmetický salon

 Můj salón najdete ve Velkých Pavlovicích, v srdci vinné jižní Moravy

Pracuji s profesionální řadou kosmeceutik Larens. Ve svém kosmetickém salonu Vás ošetřím produkty, které jsou plné aktivních látek - živým kolagenem a peptidy. Profesionální procedura spojená s efektivní domácí péčí zaručí skvělé výsledky. V salonu se postarám o Váš relax a okamžitý viditelný efekt, který si s sebou odnesete domů.

210x150mm_foto salon kolaz 

Věřím v synergii, kdy platí, že 1 + 1 nerovná se 2 ale mnohem víc
 
Jak dosahovat velmi dobrých výsledků v boji proti stárnutí či u problematické pleti? 
 
Komplexním přístupem!
 
Při vaší první návštěvě u mne v salonu nejprve společně analyzujeme, jak se o sebe staráte doma, jakým způsobem pečujete o svoji pleť a jaké máte návyky. Podívám se na vaši pleť vašima očima, abychom určily vaše priority a popíšeme si její aktuální stav - v průběhu kosmetického ošetření poznám, co vaší pleti chybí a co by potřebovala. V závěru návštěvy vám vždy povím, jak vaše pleť reagovala pod mýma rukama a navrhnu řešení. Také doporučím konkrétní přípravky - dostanete do svých rukou účinný nástroj.
 
Zbavím vás starostí o to, zda si vyberete vhodný produkt, tuto zodpovědnost můžete nechat na mne, abyste měly více času pro své radosti a mohly se věnovat jiným věcem. Produkty na sebe navazují tak, aby byl na pleti dosažen maximální efekt. Také se snažím o to, aby bylo produktů v domácím setu co nejméně, což je díky výkonnosti kosmeceutik možné. 
 
V mém salonu mne najdete vždy, kdykoliv si se mnou domluvíte kosmetické ošetření či schůzku. Nemám pevně stanovenou otvírací dobu. Během vaší návštěvy si popovídáme a nastavíme domácí režim. Diagnostika a doporučení je u mne zdarma.
 
Na konkrétní proceduře se domluvíme vždy před samotným ošetřením, po tom, co si vás položím na lehátko a podívám se na pleť. Odsouhlasíme si cenu ošetření a navrhnu možnost barvení řas, úpravy obočí a odstranění chloupků.
 
Kromě klasického kosmetického ošetření také vykonávám hloubkový peeling a mikrojehličkování - kosmetickou mezoterapii. Tyto procedury jsou v posledních letech velmi vyhledávány pro krásný efekt - pleť je vypnutá, vyhlazená a rozzářená
 
Hloubkový peeling (tzv. chemický) je vhodný zejména pro problematičtější pleť bojující s akné.
 
 
SLUŽBY:
 
SVĚTELNÁ TERAPIE:
1.) formou aplikace světelného tunelu v průběhu ošetření jako doplněk a zvýšení výkonnosti ošetření
2.) SAMOSTATNÁ PROCEDURA s účinkem do hloubky pleti (řeší omlazení, akné, mazové žlázy, pigmentace, růžovka, kuperóza, citlivá pleť)
Postup: povrchové odlíčení, aplikace světelného tunelu (20 minut svícení), závěrečná hydratace
Délka ošetření: 30 minut
Cena: 300,- Kč (četnost docházení na ošetření v rámci kúry 1x - 3x týdně po konzultaci)
 
 
ZÁKLADNÍ SLUŽBY  
Larens BIO Face Spa 30+
Je hloubková hydratační procedura pro vypnutí a vyhlazení pleti pro každou pleť od 30 let a výše.
Postup: povrchové čištění + tonizace pleti, nanesení AHA kyselin pro sloupnutí odumřelé části kůže, projasnění a přípravy na hloubkové čištění pleti, čištění ultrazvukovým přístrojem + ruční dočištění, aplikace Biopeptide Spray séra nástrikem pro zklindnění, vpracování peptidového kokteju, který se vyznačuje vysokými omlazujícími a antibakteriálními účinky. Následně je na pleť položena unikátní BIO RENEW PRO MASKA s bio-placentou a liftingovou formulí - tyto přírodní látky hloubkově prohydratují pleť a zvyšují povrchové napětí pleti. Po dobu působení masky je klientka umístěna pod světelný tunel a pleť je regenerována světelnou terapií. Následuje masáž obličeje, krku + dekoltu a hydratace finálním peptidovým krémem.
délka trvání ošetření: 85 minut
cena ošetření: 1500 Kč
 
Larens procedura věčného mládí je luxusní wellness pro obličej, krk a dekolt pro pleť 45+
Procedura zahrnuje odlíčení a tonizaci pleti, aplikaci hloubkového peelingu (peeling+neutralizér), aplikaci peptidového séra nástřikem, zapracování aktivačního koktejlu, poté kolagenové masky a závěrečného peptidového krému. Před nanesení závěrečného krému je na obličej aplikována alginátová maska z mořských řas v kombinaci se světelnou terapií, která umocní efekt algi masky. Součástí luxusního ošetření je SIATSU MASÁŽ dekoltu, ramen a celé hlavy.
délka trvání ošetření: 105 minut
cena ošetření: 1750 Kč (obličej, krk, dekolt)
 
Kosmetická MEZOTERAPIE
Ošetření určené pro každý typ pleti s efektem redukce vrásek, zpevnění kontur obličeje a rozzáření pleti. Není určeno jen pro pleť zralou, ale také pro pleť mladší a unavenou, či pleť se známkami zjizvení po akné, barevně nevyrovanou pleť. Založeno na samoobnovovací schopnosti pokožky.
Popis ošetření: povrchové vyčištění pleti a nanesení enzymatického peelingu, následuje aplikace mikrovpichů za pomoci derma pera s 12ti jehličkami. Pleť je ošetřena kolagenovými gely, které jsou obohacovány o aktivní séra. Za pomoci pera jsou séra aplikována výkonněji s vyšší účinností. Každá partie obličeje je ošetřena předem stanovenými tahy derma perem. Následuje nanesení hloubkově hydratační masky a světelné terapie po dobu 20 minut, kdy se pleť rychle regeneruje a zklidňuje. Na závěr je aplikován výživný peptidový krém.
délka trvání: 90 minut
cena ošetření: 1850 Kč (balíček 3 ošetření v odstupu 4 týdnů po sobě cena 4550,- Kč - ušetříte 1000,- Kč při nákupu celé kúry)
 
 
Hloubková peelingová procedura Larens
Pro každý typ pleti, zejména pro pleť problematickou, mastnější, také pro omlazení a vypnutí pleti, zjemňuje nedokonalosti pleti (jizvy po akné, barevné nerovnosti), pleť projasní.
Postup ošetření:
Odlíčení + tonizace pleti, aplikace hloubkového peelingu (peeling+neutralizér), aplikace peptidového séra, poté kolagenové masky, nanesení neuro-peptidového séra na oční okolí a do mimických vrásek a závěrečného krému.
Pro dosažení unikátních výsledků je doporučeno podstoupit kúru 4 ošetření v časovém odstupu 3-4 týdny (období podzim/zima).
 
délka trvání ošetření: 60 minut
cena ošetření: 1050 - 1450 Kč (doporučená kúra 4 ošetření každé 3-4 týdny)
 
 
Kosmetické ošetření Larens TOP BEAUTY   
Procedura určená pro každou toužící pro krásné pleti!
Postup ošetření:
Odlíčení a tonizace pleti, aplikace AHA peelingu, čištění pleti ultrazvukovým přístrojem, ruční dočištění pleti, aplikace BIO peptidovéha séra, hloubková kolagenová maska, masáž obličeje, krku a dekoltu, liftingová maska pro dosažení vyhlazení a vypnutí pleti, aplikace alginátové masky z mořských řas pro dosažení maximálního efektu, sérum pro oční okolí a do mimických vrásek, závěrečný ochranný peptidový krém.
délka trvání ošetření: 90 minut
cena ošetření: 1100 Kč
 
Kosmetické ošetření Larens LIFTING 
Tato procedura s omlazujícícm efektem je vhodná pro každý typ pleti, zejména pro pleť sušší a také pro pleť zralou.
Procedura zahrnuje:
Odlíčení a tonizaci pleti, aplikaci AHA kyselin (peeling), hloubkové čištění ultrazvukovým přístroje, ruční dočištění pleti, nástřik BIO peptidového séra, aplikaci hloubkové kolagenové masky, kosmetická masáž (obličej, krk, dekolt) ,sérum pro oční okolí a do mimických vrásek, účinná liftingová maska zapracovaná do pleti tzv. sonoforézou, závěrečný peptidový krém
délka trvání ošetření: 75 minut
cena ošetření: 975 Kč
 
Základní kosmetické ošetření Larens BASIC pro mladší až středně zralou pleť
Toto základní ošetření je vhodné pro každou pleť.
Procedura zahrnuje:
Odlíčení a tonizaci pleti, aplikaci AHA kyselin (peeling), hloubkové čištění ultrazvukovým přístroje, ruční dočištění pleti, nástřik BIO peptidového séra, aplikaci hloubkové kolagenové masky, kosmetická masáž (obličej, krk, dekolt) ,sérum pro oční okolí a do mimických vráse, závěrečný peptidový krém
délka trvání ošetření: 60 minut
cena ošetření: 820 Kč
 
Kosmetické ošetření LARENS pro mladé
- zaměřeno na čištění a regeneraci mladé pleti a pleti problematické
Kosmetické ošetření zahrnuje:
odlíčení a povrchové čištění pleti + tonizace pleti, aplikaci AHA kyselin (peelingu), hloubkové čištění a odstranění odumřelých buněk pomocí ultrazvukového přístroje, ruční dočištění pleti, aplikace Bio-peptidého séra nástřikem, aplikace Repair Gel – pleťové sérum s hloubkovým vitalizačním účinkem pro vyživení pleti, aplikace denního krému. K ošetření lze zakoupit alginátovou čistící masku z mořských řas za +200,- Kč, která zesiluje účinky předchozích kroků
délka trvání ošetření: 45 minut
cena ošetření: 680 Kč
 
 
ŘASY
 
Lifting a botox řas
Šetrná trvalá na řasy, která dokáže vyživit a ozdravit přírodní řasu. Vaše řasy budou natočené, vyživené, ozdravené. Jsou nabarvené - opticky prodloužené - až o 60% silnější. Procedura podporuje růst řas. 
délka trvání ošetření: 90 minut
cena ošetření: 830 Kč
 
OSTATNÍ SLUŽBY 
 
 
Úprava obočí v rámci ošetření 50 Kč
Barvení obočí v rámci ošetření 70 Kč
Úprava obočí + barvení v rámci procudery / samostatně bez ošetření pleti 120 Kč / 190 Kč
Barvení řas 120 Kč
délka trvání ošetření 15 - 25 minut
 
 
 
 
 
 
Sledujte mne na Facebooku, přináším zde aktuální informace o dění v mém salonu plného krásy, pohody a barev. 
 
 
 
Těším se na každou z vás. 
 
Vaše Veronika
 
100x100_Logo OK-03
 

OBCHODNÍ PODMÍNKY 

  1. Základní ustanovení

 

Tyto všeobecné smluvní podmínky upravují právní závazkové vztahy mezi poskytovatelem služeb a prodávajícím produktů (služby uvedené na www.skinevolution.eu v provozovně kosmetických služeb na adrese Penzion Pod Slunečnou, U Zastávky 1143/10, 691 09 Velké Pavlovice, IČO 05774039 a kupujícím poskytovaných služeb nebo produktů .

 

Provozovatel poskytuje kosmetické služby na základě platného živnostenského oprávnění a dokladů osvědčujících odbornou způsobilost k vykonávaným činnostem.

 

Objednáním konkrétního termínu ošetření nebo objednáním dárkového poukazu (osobně, telefonicky, emailem, SMS, formou rezervačního systému) projevuje kupující svůj souhlas s všeobecnými obchodními podmínkami provozovatele.

Nesouhlasí-li zákazník s těmito podmínkami, má možnost služby salonu nevyužít.

 

  1. Objednávka služeb

 

Termín návštěvy

Termín návštěvy je potřeba dohodnout a rezervovat předem (osobně, telefonicky, emailem, sms). Objednaný termín se stává závaznou objednávkou.

 

Přeobjednání

Pokud se nemůžete v dohodnutém termínu na proceduru dostavit, informujte o tom předem telefonicky, emailem nebo, nejpozději však 24 hodin před zahájením ošetření. 

Pokud Vaši návštěvu nezrušíte s dostatečným předstihem a to v době kratší než 24 hodin před sjednaným termínem, bude Vám účtováno 50% objednané služby. Bohužel v tak krátkém časovém úseku už nemáme možnost obsadit místo jinou klientkou.

 

Pozdní příchod

Dostavíte-li se se zpožděním, bude vase ošetření zkráceno, tak aby mohl být obsloužen zákazník, který je objednán po Vašem ošetření , v čase na který je objednán.

 

Dárkové poukaz

Má-li zákazník dárkový poukaz na konkrétní službu nebo hodnotu a nedostaví-li se bez omluvy, dárkový poukaz bude považován za vyčerpaný. Je-li dárkový poukaz vystaven na nominální částku, je částka v hodnotě objednané služby odečtena z hodnoty certifikátu. Dárkový poukaz lze vyčerpat pouze na služby, nelze ho využít na nákup produktů. Dárkový poukaz lze vyčerpat pouze po dobu jeho platnosti, která je vyznačena na dárkovém poukazu.  Dárkový poukaz je platný pouze po dobu uvedenou na poukazu. Poté pozbývá platnosti a kupující nemá nárok na vrácení zaplacené částky.

Platbu dárkovým poukazem je nutno nahlásit před začátkem ošetření pro ověření platnosti. Pokud zákazník nenahlásí dárkový poukaz při objednávce ošetření, nemusí být akceptován pro platbu.

Nevyčerpanou hodnotu dárkového poukazu nelze směnit zpět za hotovost.

 

Odmítnutí služby

Procedura může být odmítnuta v těchto případech:

  1. a) zákazník trpí kontraindikacemi, které jsou uvedeny u každého ošetření
  2. b) zákazník se dostaví na ošetření v podnapilém stavu, nebo nebo pod vlivem návykových látek
  3. c) zákazník se dostaví na ošetření se zdravotními problémy
  4. d) zákazník se dostaví na ošetření v nevyhovujícím hygienickém stavu

 

Osobní věci a cennosti

Provozovatel za jakékoliv případné ztráty věcí klienta před, během i po proceduře neručí.

 

Ceníky

Ceníky jsou k nahlédnutí ve studiu a na webových stránkách provozovatele. Ceny platí pro základní provozní dobu v pracovních dnech od pondělí do pátku. Nejsme plátci DPH.

 

Prodej produktů

Produkty lze reklamovat pouze v původním balení a neotevřené a to v zákonné době a zákonným způsobem.

 

  1. Reklamace služeb

Při reklamaci poskytovaných služeb musí zákazník bezodkladně a hodnověrným způsobem doložit, že předmět reklamace souvisí s konkrétním pochybením provozovatele. Reklamace se podává písemně na adresu provozovatele.  Reklamace se uplatňuje nejpozději před zaplacením služby nebo zboží. V opodstatnělých případech je možné uplatnit reklamaci později. V tomto případě je však spotřebitel se dostavit po předchozí dohodě na provozovnu podnikatele k řešení reklamace. Bez dostavení se na provozovnu v předem dohodnotý čas nemůže být reklamace vyřízena.

V případě bezpředmětné reklamace budou náklady na její projednání vymáhány po zákazníkovi.

 

  1. GDPR

Osobní údaje zákazníků (zákaznic) shromažďujeme z hlediska oprávněného zájmu jen po dobu nezbytnou pro plnění objednávek. Žádost o výmaz Vašich osobních údajů je možno podat osobně na provozovně písemnou cestou v předem dohodnutý čas.

 

  1. Platnost a účinnost

Tyto všeobecné obchodní podmínky vstupují v platnost a účinnost dne 1.8.2017.

 

 

Děkujeme za respektování obchodních podmínek našeho salonu.