Chci krásnou pleť

Milé dámy, často se mne ptáte, jak začít? 

Obracíte se na mne s tím, že byste rády dostaly pleť do kondice - ubraly na vráskách, zamezily vzniku nových, sjednotily pleť a rozzářily ji. Za mnoho let mé praxe vím, že krásná pleť je zdravá pleť. Ale jak jí docílit? Na trhu je mnoho pomocníků - vyberte si je tak, aby na sebe produkty navazovaly a byly mezi sebou propojeny jednou technologií Pokud Vámi vybraný výrobce nabízí i vnitřní výživu ve formě doplňků stravy, je to ideální stav, protože zdraví přichází zevnitř. 

Já jsem za svůj život měla možnost otestovat stovky různých kosmetických produktů - vždy jsem kosmetiku milovala. Pleť udržuji zdravou, vitální a dnes je v mnohem lepším stavu než před 15 lety. Důležité  je pleť nejenom zasytit ale také stimulovat a to ve spodních vrstvách pokožky. Co z toho plyne? Začněte vždy kvalitní a výkonnou kosmetikou - to má přímý dopad do toho, jak se budete cítit v každém věku.

Začněte od základních potřeb pleti - tou je správná rovnováha pleti, hloubková hydratace a stimulace k vlastní tvorbě kolagenu - to je klíčové ať je Vám 50 a nebo 25 let.  

Můj tip pro ideální start z pohledu výživy a ochrany pleti je zde:

 

 

Díky patentované technologii bioaktivního kolagenu ve formě peptidů z ryb je zaručeno působení ve spodních vrstvách pleti - díky tomu jsou účinky výrazné.

Pokud není Vaše pleť extrémně citlivá, problematická a není vyžadována podrobnější diagnostika výchozího stavu,  doporučuji začít základním startovacím programem.

Tento program napomáhá nastartovat pleť, vybalancovat ji z pohledu dopravení živin do ní a má také hydratační a omlazující efekt. Program se skládá z trojice produktů, které jsou mezi sebou provázány - to znamená, že se navzájem podporují a tvoří komplexní přístup z pohledu základních potřeb pokožky obličeje, krku a dekoltu.

První z kroků programu je ve formě biopeptidového séra ve spreji. Toto sérum díky obsaženým stovkám peptidů kolagenu, díky koloidnímu stříbru, Hydromanilu a Biotinu představuje nejenom regeneraci ale také ochranu před vnějšími vlivy a má také ztišující a uklidňující účinky.

Věděli jste, že je možné, aby měl jeden produkt 100 různých použití? Budete překvapeni, kde všude funguje a co vše dokáže. Není to sérum jen pro krásu ale také pro zdraví Vás a také celé Vaší rodiny. Aplikujeme minimálně 2x denně, necháme na pleti vstřebat a nebo můžeme jemně vklepat.

Já jej používám i do vlasů a na celé tělo. Na vyčištěnou pleť po nastříknutí peptidového séra naneseme malé množství Face Gelu. Necháme na pleti pár minut působit, aby se gel zahřál a vstřebal do pleti. Toto sérum ve formě gelu je mimořádně bohaté na biologicky aktivní látky. Stimuluje pleť k vlastní tvorbě kolagenu. Od 24 roku našeho života se postupně rok od roku snižuje funkce vlastní tvorby kolagenu v pleti.

Toto sérum tedy napomáhá řešit již viditelné příznaky stárnutí a zároveň také působí preventivně. Kromě malinkých účinných peptidů obsahuje také kolagen, který působí ve vyšších vrstvách pleti a zajišťuje flexibilitu pokožky.

V závěrečném kroku pleť uzavřeme před ztrátou vlhkosti, to je velmi důležité - pleť chráníme před nečistotami a udržujeme rovnováhu pokožky.

Hydrobalance Face cream je vhodný pro všechny typy pleti a byl vytvořen na bázi technologie liposomálních nosičů - to jsou malé schránky ve kterých najdete zapouzdřenou výživu. Má lehkou konzistenci a dokonale se vstřebá do pleti. Pleť je jemná, hydratovaná a zářivá - obsahuje pouze přírodní konzervační látky.

Pakliže Vám dává PROGRAM SYSTEMATICKÉ PÉČE O PLEŤ SMYSL, stejně jako mně, napište mi do PORADNY.

Získáte ode mne návod - krok po kroku - JAK s přípravky konkrétně pracovat a tajné tipy, jak docílit jedinečných výsledků. Kromě mého poradenství a vedení také ode mne dostanete bezkonkurenční cenu.

Hodnota startovacího programu je 3.225,- Kč plus poštovné, ale Vy můžete mít balíček za podstatně nižší cenu a to za 1.999,- Kč + poštovné. Stačí už jen napsat do mé poradny - ANO, MÁM ZÁJEM O PROGRAM a zanechat mi na sebe kontakt - spojím se s Vámi, probereme Váš výchozí stav - Vaše spokojenost je mým posláním.