Hydratace pleti

Používám hydratační krém a stále to není ono.

Někde je chyba!

Pleť se hydratuje dvojím způsobem: zvenku a zevnitř. Pro správnou hydrataci pleti jsou důležité obě dvě složky. Jak vytvořit příznivé podmínky pro hydrataci pleti a účinně spojit obě dvě složky dohromady, aby opravdu fungovala, vám řeknu právě v tomto videu.

 

Abych Vám to vše v jednoduchosti shrnula, tak každá péče o pleť je jiná a vyžaduje jiný - individuální přístup, přesto se zde dá držet jednoduchého pravidla. 

Co  musím dělat každý den ráno a večer:

✔ vyčistit pleť - večer pleť odlíčím micelární vodou a vyčistím jemným gelem nebo mlékem, výborné jsou také tonizační vody - POZOR - ty pleť nečistí, ale pouze dočišťují od zbytků předešlých přípravků a upravují přirozené PH pleti, aby se následný přípravek správně navázal a dělal to co má. Ráno pleť jemně očistím také - budete překvapeni, kolik nečistot najdete na ranním tampónku - organismus totiž v noci regeneruje a vylučuje nečistoty z těla ven. 

✔ o sérech a maskách budeme mluvit příště v dalším článku, ale právě v tento moment s nimi pracujeme.

✔ na sérum vrstvíme krém - mohu doporučit základní hydratační krém s liposomálními nosiči pro každou pleť, pokud byste ráda pleť vyhladila a vypnula, pak je skvělý liftingový krém a samozřejmě pro pleť velmi unavenou je vhodný regenerační krém, který pleť krásně zvláční.

Pokud byste si s výběrem nebyli jisti, doporučuji mne oslovit v mé poradně - Vaše dotazy ráda zodpovím.