Čištění pleti - jednoduše

Odlíčit nebo vyčistit pleť? Je v tom rozdíl?

Já pleť odličuji a zároveň také čistím - ve dvou krocích.

Správným čištění zajistím své pleti optimální prostředí proto, aby mohla absorbovat plné spektrum výkonných látek obsažených v následné navazující péči. 

Ráda bych Vás inspirovala svým každodenním rituálem. Jelikož se každé ráno líčím, je nutné vždy večer rozpustit a šetrně odstranit zbytky líčidel a poté pleť správně vyčistit.

Mám ráda rychlost a šetrnost.

Často se setkávám s negativním postojem vůči micelárním vodám. Já osobně jsem si právě k odlíčení pleti vybrala MICELÁRNÍ VODU - je to skvělý pomocník.

Obavy z micelární vody jsou na místě v případě, že s ní nepracujeme tak, jak máme.

1.) Micelární voda obsahuje složky pro rozpouštění nečistot, proto je třeba po její aplikaci na pleť VŽDY POUŽÍT další produkt pro dočištění pleti, aby nám na pleti zbytky micelární vody nezůstaly. Aplikuji ji tak, že si namočím 2 vatové tampony do vody a pořádně jej vymačkám. Na takto připravené tampony nakapu micelární vodu - díky tomuto tipu šetřím přípravek a vydrží mi déle, protože se nevpije do tamponu a zůstane hezky na povrchu. 

Ráda pro pochopení přiložím příklad z běžného života. Tentokrát zamířím do kuchyně. Pánev účinně umyjeme spojením teplé vody a mycího prostředku - tato situace je běžná součást našeho života stejně tak jako to, že poté pánev opláchneme pod proudem čisté vody, abychom odstranili zbytky čistícího prostředku.

S naší pletí je to velmi podobné, nezapomínejte tedy, že po použití micelární vody je třeba navázat dalším krokem - tedy pleť dočistit a odstranit zbytky složek zodpovědných za rozpouštění nečistot a zbytků líčidel. 

2.) Pro dočištění pleti využívám JEMNÝ GEL. Postačí množství malého hrášku.

V rukách jej napěním s malým množstvím vody a jemně vmasíruji do oblasti obličeje, krku a dekoltu. Mé pravidlo je to, že obličej končí tam, kde začínají prsa. Tento krok večer dělám ve sprše, abych měla jistotu, že zbytky gelu dokonale smyji.

Protože mám ráda multifunkčnost, používám jej i na intimní partie. Gel má vskutku bohaté a šetrné složení, navíc vzhledem k malému množství, které potřebuji mi vydrží i 2,5 měsíce. Díky šetrným složkám je vhodný také pro děti. Na cesty s rodinou je výtečný pro své mnohostranné využití. 

Ráno po probuzení, než si vyčistím zuby, aplikuji znovu malé množství gelu na vlhký obličej a důkladně smyji - byly byste překvapené, kolik nečistot v noci náš organismus vyprodukuje, když regenerujeme.

3.) Na závěr přestříkám pleť VITALIZAČNÍ VODOU, pleť osvěžím a připravím na další krok. Vodu s sebou ráda nosím v kabelce, také ji mám v autě - pomáhá mou pleť osvěžit v průběhu dne, kdy na ni působí vnější vlivy. 

Pro názornost jsem připravila krátké instruktážní video, kde Vám ukáži, jak jednoduše a dokonale připravit svou pleť.

  

 

 Navazující produkty: ENZYMATICKÝ PEELING