Kosmetická poradna

Najít vhodný kosmetický přípravek není snadné, pokud nevím co se s mojí pletí skutečně děje. Nechci jen prodávat kosmetiku. Chci o každou svoji zákaznici pečovat stejně, bez ohledu na to, zda dochází ke mně do salonu nebo ne.

Chci mít jistotu, že přípravek, který si zakoupíte vám skutečně také pomůže.

Proto jsem pro vás připravila tuto poradnu. Naleznete zde řešení nejčastějších problémů, se kterými se denně při své práci setkávám. Různá témata budu postupně přidávat.

Pokud zde zatím nenaleznete odpověď na svoji otázku, nebojte se mi napsat na veronika@skinevolution.eu

Tato poradna je zcela ZDARMA a je tu pro vás, mé milé dámy!

Vaše Veronika

  

 uv faktor_web  Kopie návrhu Kopie návrhu Kopie návrhu Kopie návrhu Bez názvu  Kopie návrhu Kopie návrhu Návrh bez názvu
MILUJETE SLUNEČNÍ PAPRSKY A SLUNĚNÍ?  PŘÍPRAVA PLETI JE PRVNÍM KROKEM K DOSAŽENÍ ÚSPĚCHU DEHYDROVANÁ PLEŤ MŮŽE BÝT I PLEŤ MASTNÁ  
 Také se Vám líbí kakaová pokožka? Jaký jsem fototyp a kdy mám pleť chránit, aby byla krásná a zároveň zůstala zdravá.   Aby byla pleť krásná, je třeba ji odlíčit a správně vyčistit - jde to jednoduše a zaručeně ve dvou krocích.   Pouze malé procento populace se rodí s citlivou pletí. Tento stav často přivodíme nevhodnou péčí. Povrchově dehydrovaná pleť se stává pletí suchou a citlivou. 
     
Kopie návrhu Bez názvu Kopie návrhu Kopie návrhu Bez názvu Návrh bez názvu (1)
MOHU MÍT KRÁSNOU PLEŤ V KAŽDÉM VĚKU ATOPICKÝ EKZÉM NEJEN U DĚTÍ PDT SVĚTLO A JEHO VYUŽITÍ V KOSMETICKÉ PÉČI
Klíčová je domácí péče a to, jak se o pleť staráme 365 dnů v roce. Co je dobré vědět? Jak se dá držet atopický ekzém pod kontrolou díky pozitivnímu vlivu CBD a vnitřní výživy. LED biologické světlo je hojně využíváno nejenom v lékařství ale také v estetice a kosmetice. 
     
 300x200_cistit plet
     
KDO JE VERONIKA? KOSMETIKA NEBO KOSMECEUTIKA? JAKÝ JE V NICH ROZDÍL? JAK A PROČ SI ČISTIT PLEŤ
Jsem profesionální kosmetička a péčí o pleť a krásu žen se zabývám od roku 2008. Věřím, že to, jak vypadáme, je výsledkem toho, jak se o sebe staráme. Kosmetika řeší především dekorativní a ochrannou funkci. Zatímco kosmeceutika nejen ve svém názvu skrývá spojení kosmetiky a farmaceutik.  Čištění pleti je základ kosmetické péče. A zejména té naší, domácí. Každá pleť i druh znečištění však vyžaduje něco jiného.

 

 

   
spici zena_regenerace 300x200_pece oci  300x200_hydratace obličeje 
REGENERACE PLETI - PROBLEMATICKÁ PLEŤ NEBO PLEŤ VE STŘEDNÍM VĚKU (35+) PÉČE O OČNÍ OKOLÍ  HYDRATACE PLETI

Regenerace pleti je důležitou součástí péče o problematickou pleť, nebo pleť, která potřebuje naši pomoc.

Proč se vyplatí okolí našich očí věnovat zvláštní péči? Pokožka kolem očí je velmi jemná a citlivá a velmi snadno prozradí náš věk.  Používáte hydratační krém a stále to není ono? Bez druhého kroku účinné hydratace to nebude nikdy ono!